Skip to content
Home » הדברת זבובים

הדברת זבובים

תוכנית יעילה להדברת זבובים מתחילה בתברואה ובביטול חריגים. "אמצעי תברואה המבטלים את אזורי ההטלה הם קריטיים לשליטה בזבובי רבייה כגון זבובי בית וזבובים כחולים." מכיוון שזבובים ניזונים ומטילים את ביציהם במקומות כמו פחי אשפה או משתלות, שהם מקורות לריחות, אזורים אלו מבטלים את הבעיה.

ניתן גם לבדוק זבובים נמוכים על ידי ריסוס קוטלי חרקים על המשטחים בהם נחים הזבובים בדרך כלל

אתה יכול גם להשתמש בקוטלי חרקים בחוץ, אבל הזבובים יהפכו עמידים בפניהם בכל מקרה. קוטלי חרקים ושאר דוחי חרקים בנוסף לשיטות הטבעיות להשמדת זבובי הבית, ניתן להשתמש גם בקוטלי חרקים ומלכודות להרג או הרחקת זבובים.

אם אתה צריך או רוצה להשתמש בקוטלי חרקים

קוטלי חרקים פירטרואידים שכיחים יותר בזיהומים של זבובי בית. בשום פנים ואופן אין להשתמש בקוטלי חרקים בחוץ כדי לשלוט בזבובים או חרקים אחרים בתוך הבית. הרחק זבובים מהמרפסת שלך, ניתן להשתמש בחומרי דוחי זבובים רבים טבעיים ואחרים בחוץ כדי להרחיק זבובים. הדרך היעילה ביותר להרחיק זבובים מהבית היא לנקות ולתחזק כראוי פחי אשפה ומזון לחיות מחמד, ולהבטיח שהדלתות והחלונות יהיו מוגנים כראוי.

יש לבדוק תמיד שיטות הדברת זבובים המשתמשות בשיטות מניעה ומפחיתות זיהום קרקע לפני יישום חומרי הדברה או הדברה

אם יש לכם בעיה עם זבובים, ישנן מספר שיטות להתמודדות עם זבובים, אך לא תמיד שיטות הריגת זבובים זהות לאיך להיפטר מזבובים.

ישנן שיטות כימיות שונות ולא כימיות להדברת זבובים

אמצעים לא כימיים לשליטה באוכלוסיות זבובים כוללים לכידה או שימוש בטורפים טבעיים. הדברה אפקטיבית כרוכה בשורה של מאמצים להדברת זבובים קיימים, בשילוב עם חיסול מקורות מזון שהזבובים משתוקקים להם. אתה יכול לשלוט בזבובי הבית במידה מסוימת על ידי פגיעה מתמשכת בהם עם חבטת זבובים, אבל שליטה אמיתית בזבובי הבית דורשת לא רק להרוג אותם, אלא גם לחסום את נקודות הכניסה שלהם לביתך ולחסל מקורות מזון ואתרי רבייה שמושכים זבובים. במקום הראשון.

זבובים

כמו זבובים רגילים, מסווגים כזבובים מלוכלכים מכיוון שהם מתרבים במזון מקולקל, בצואה ובפסולת. זבובים בוגרים מטילים 75 ביצים או יותר על או בכל חומר אורגני מתכלה, כולל כמויות קטנות של מזון שנשפך בפינות המטבח, צואת חיות מחמד בפחי אשפה, או פגרי חיפושיות בשירותים. זוג זבובים יכול להוליד יותר ממיליון צאצאים תוך מספר שבועות בלבד.

זה יכול לכלול מספר גדול למדי של מיני חרקים

אבל הזבובים הפוקדים את בתינו בקיץ הם בדרך כלל זבובי בית מצויים (Musca domestica). זבוב הבית המצוי (Musca domestica) מתרבה במהירות והוא אחד המזיקים הנפוצים ביותר. זה נקשר ליותר מ-100 פתוגנים שונים, כולל סלמונלה, כולרה ושחפת, ולכן שליטה בהתפרצויות טפילים היא חיונית.

במהלך תהליך חיפוש המזון

זבוב הבית ירק נוזל מהקיבה כדי להמיס את המזון, ולאחר מכן שאף אותו עם חלק פה ספוגי. זבובי הבית ניזונים מחומרים שונים, כגון מזון אנושי, פגרי בעלי חיים ופסולת. זבובי הבית ניזונים מחומרים אורגניים רקובים, כולל פסולת מטבח, פסולת חיות מחמד, ואפילו מזון לחיות מחמד. בחוץ, זבובי הבית קוטפים צמחים, גדרות, פחי אשפה ואדמה.

בלילה

זבובי הבית נמצאים בדרך כלל בגובה של 5 עד 15 רגל מעל הקרקע וליד מקורות מזון. באזורים כפריים זבובים עלולים להוות מטרד כאשר הם מתאספים על הקירות החיצוניים של בתים ומבנים בערבי הקיץ. בדוק בחוץ בחצר שלך, ליד הקירות שלך, ובפחי האשפה שהעיר אוספת – אלה יכולים להיות מקומות רבייה לזבובים.

לפני שתתחיל לטפל בבית שלך, אתה צריך לדעת מאיפה מגיעים זבובים ומה מושך אותם. קבע את מקור הנגיעות ובמידת האפשר, הסר או חיסל מקומות רבייה של זבובים.

לאחר ניקוי הבית והסרת המקור המושך את הזבובים, ניתן לבצע את הטיפול בתוך הבית. לאחר שווידאתם שהאזור נקי, תוכלו להחליט איזה דוחה זבובים יהיה היעיל ביותר בתיקון הבעיה.

על ידי שימוש במוצרים ובשיטות המוצעים

ניתן להשיג שליטה בכל סוגי הזבובים. אם אתה יכול לזהות את זבובי הפירות שלך, אתה יכול לבקר באחד מהדפים הספציפיים למין שלנו כדי לקבל עצות מפורטות יותר על שיטות טיפול ושימוש במוצר. בהתאם להנחיות אלו ושימוש במוצרים המומלצים, אנו מבטיחים לכם 100% שליטה בכל סוגי הזבובים.

זבובים הם מהמזיקים הקשים ביותר

ולמרות שלא ניתן לשלוט בהם לחלוטין, ניתן להפחית את אוכלוסיית בעלי החיים ואת הגירוי. לאחר הסרת נגיעות הזבובים, יש לנקוט באמצעי מניעה כדי למנוע מהזבובים לחזור. למרבה המזל, אתה יכול להיפטר מהזבובים שפגעו ברכוש שלך מבלי להשתמש ברעלים שעלולים לסכן את חיות המחמד והמשפחה שלך.

עקוב אחר השלבים הבאים כדי להיפטר מנגע הקיץ הזה וליהנות מהעונה החופשית (בעיקר). עם שירותי הדברת זבובים מקצועיים בעיר ניו יורק, תוכלו להיפטר מהחרקים המציקים הללו.

אם אתה מחפש שירותי טיפול בזבובים או בקרה איכותיים

אנא הקפד ליצור איתנו קשר באופן מיידי. לא רק שיש לנו את כל המוצרים הדרושים לפתרון בעיית הזבובים בתוך הבית ומחוצה לו, אלא גם צוות המומחים שלנו להדברה מספק ייעוץ מומחים חינם שידריך אותך בכל שלב בתהליך ההדברה. אם יש לכם מספר גדול של זבובים בביתכם בסן אנטוניו, על בעל הבית ליצור קשר עם הדברה עולמית להסרה, שכן החברה מספקת מגוון דרכים להרחקת מזיקים.
למידע מורחב בנושא של הדברת זבובים והדברת זבובים מקצועית יש לבקר באתר kesem-hadbarot.co.il

לדוגמה

הדברה של חברה יכולה לרסס קוטלי חרקים על אזורים שבהם זבובים אוהבים לנחות, כמו מרזבים. תגי אוזניים קוטלי חרקים הם צורה נפוצה נוספת של הדברת זבובים. סמנים אלה שולטים ביעילות בזבובים על ידי שחרור הדרגתי של קוטל החרקים. מלכודות פיתיון טבעיות. אתה יכול גם להשתמש באוכל או משקאות המושכים זבובים כדי ללכוד אותם.

יש לנו מוצרים שיעזרו לך למשוך זבובים למקור פיתיון שאחר כך יתפוס או יהרוג את הזבובים, אבל דוחה זבובים הוא לא משהו הגיוני להדברת זבובים ברמה מקצועית.

אם זבובי הבקבוק מגיעים ממקור חיצוני

טיפול זה לצד זה הוא הסיבה הטובה ביותר לנקוט בפעולה. נקיטת אמצעים למניעת זבובים יכולה להפחית גירוי ואובדן כלכלי. כאשר זבובים נכנסים לבית, לעתים קרובות קשה מאוד להיפטר מהם, ואם ניתנת להם הזדמנות להוליד צאצאים, דברים יכולים לצאת משליטה מהר מאוד. הנה איך להיפטר מהזבובים במהירות הן בפנים והן בחוץ באמצעות אסטרטגיות הדברה מוכחות, אורגניות וטבעיות.

דילוג לתוכן